Kedves jelentkező!

A DreamStops Kft. budapesti irodájába keresünk elhivatott, akár pályakezdő, akár nagyobb tapasztalattal rendelkező Automatizálási mérnököt.

Szeretne egy fiatalos, dinamikusan fejlődő csapat tagja lenni, ahol minden esélye meglehet a szakmai fejlődésre? Szeretne a jövő részese lenni?

Szeretne a része lenni a mindennapjainkat megkönnyítő technológiai újításokkal foglalkozó startup cégnek?

Amit mi kínálunk:

  • Változatos és izgalmas feladatok
  • Hosszú távú együttműködés, közös fejlődés
  • Barátságos hangulat, egy lendületes dinamikusan fejlődő csapat
  • Előrelépési lehetőség

Munkakör, feladatok:

  • Automatizálási koncepciók kialakítása, bevezetése
  • Robot és cobot integráció
  • Programozás, gépbeállítás, tesztelés, validáció
  • Gyártás, beüzemelés és hibajavítás támogatása
  • Szabványok ismerete
  • Specifikációk kialakítása, dokumentációk elkészítése

Elvárások:

  • felsőfokú villamos- vagy mechatronikai mérnök végzettség
  • középfokú német és/vagy angol nyelvtudás
  • jó kommunikációs készséggel rendelkező, precíz személyiség
  • képesség önálló és csapatban való munkavégzésre egyaránt
  • autóipari tapasztalat, villamos hajtások, Eplan, HMI-k, PLC-k, ipari kamerarendszerek ismerete előny

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Automatizálás
  • Mérnök
  • Speciális mérnöki területek
  • Villamosmérnök

Kérjük itt csatolja önéletrajzát (kötelező, PDF vagy DOC(X), maximum 16 MB).