Kedves jelentkező!

A DreamStops Kft. budapesti irodájába keresünk elhivatott, akár pályakezdő, akár nagyobb tapasztalattal rendelkező HR managert.

Szeretne egy fiatalos, dinamikusan fejlődő csapat tagja lenni, ahol minden esélye meglehet a szakmai fejlődésre? Szeretne a jövő részese lenni?

Szeretne a része lenni a mindennapjainkat megkönnyítő technológiai újításokkal foglalkozó startup cégnek?

Amit mi kínálunk:

  • Változatos és izgalmas feladatok
  • Hosszú távú együttműködés, közös fejlődés
  • Barátságos hangulat, egy lendületes dinamikusan fejlődő csapat
  • Előrelépési lehetőség

Feladataid lesznek:

  • Munkavállalók be-, és kiléptetése, a munkaszerződések, illetve a munkaszerződés módosítások elkészítése
  • Bérek és egyéb juttatások számfejtése, utalásra átadása
  • Folyamatos együttműködés a pénzügyi osztállyal
  • A cégcsoport munkaügyi adminisztrációja (szabadságok nyilvántartása, munkáltatói igazolások kiállítása, stb.)
  • Teljes körű toborzás és kiválasztás, a hirdetések megírásától egészen a beléptetésig
  • Részvétel a folyamatok fejlesztésében
  • A cég belső kommunikációs folyamatainak segítése, fejlesztése
  • Szervezetfejlesztés (az új belépők támogatása, a vezetők támogatása)
  • Részvétel a HR Stratégia kidolgozásában, stratégiai döntések előkészítése, a bér és egyéb személyügyi költségek folyamatos monitorozása

Amit várunk tőled:

  • Rugalmasság, kitartás, talpraesettség, együttműködési képesség
  • Barátságos és tanulékony személyiség
  • Vállalati és/vagy szolgáltatói oldalon szerzett HR tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség
  • Toborzás-kiválasztásban szerzett minimum 3 éves tapasztalat
  • Felhasználói MS Office ismeretek

Előny:

  • Akármilyen a termékünkhöz kapcsolodó szakismeret/érdeklődés
  • Angol nyelvismeret

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR manager, HR vezető
  • Szervezetfejlesztés
  • Toborzás, Kiválasztás
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • angol/német beszédszintű

Kérjük itt csatolja önéletrajzát (kötelező, PDF vagy DOC(X), maximum 16 MB).