Kedves jelentkező!

A DreamStops Kft. budapesti irodájába  keresünk elhivatott, akár pályakezdő, akár nagyobb tapasztalattal rendelkező IT. Specialistát.

Szeretne egy fiatalos, dinamikusan fejlődő csapat tagja lenni, ahol minden esélye meglehet a szakmai fejlődésre? Szeretne a jövő részese lenni?

Szeretne a része lenni a mindennapjainkat megkönnyítő technológiai újításokkal foglalkozó startup cégnek?

Főbb feladatok, munkák:

  • Windows operációs rendszerrel való munkavégzés, licenszkezelés
  • Windows szerverek rendszeradminisztrációja
  • Programok karbantartása, fejlesztése
  • Specifikálás, árajánlatok bekérése

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (informatikus/mérnök-informatikus/gazdasági informatikus/műszaki menedzser)
  • Gyártási területen szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Rendszergazda tapasztalat
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás (német nyelvtudás előnyt jelent)
  • Hálózat felépítési ismeretek
  • Képes önállóan és csapatban is dolgozni
  • Jó problémamegoldó készség és strukturált gondolkodásmód
  • Ismeretek Outlook, SharePoint, esetleg MS Azure területen
  • Linux üzemeltetési tapasztalat
  • Jó kapcsolatteremtő és kommunikációs készség

Amit mi kínálunk:

  • Változatos és izgalmas feladatok
  • Hosszú távú együttműködés, közös fejlődés
  • Barátságos hangulat, egy lendületes dinamikusan fejlődő csapat
  • Előrelépési lehetőség

Kérjük itt csatolja önéletrajzát (kötelező, PDF vagy DOC(X), maximum 16 MB).