Kedves jelentkező!

A DreamStops Kft. budapesti irodájába  keresünk elhivatott, akár pályakezdő, akár nagyobb tapasztalattal rendelkező Klíma technikust.

Szeretne egy fiatalos, dinamikusan fejlődő csapat tagja lenni, ahol minden esélye meglehet a szakmai fejlődésre? Szeretne a jövő részese lenni?

Szeretne a része lenni a mindennapjainkat megkönnyítő technológiai újításokkal foglalkozó startup cégnek?

Pályázati feltételek:

Felelősségi kör:

  • Géppark felügyelete, beleértve a szellőztető és légkondicionáló berendezések (HVAC), folyadékhűtők, tűzvédelmi rendszerek, kazánok, hő központok, távhőrendszerek
  • Fejlesztési feladatok műszaki megfogalmazásának segítése
  • Projektek operatív irányítása: ütemterv, kivitelezés minőségének biztosítása
  • Üzemeltetési rendellenességek kivizsgálása és a helyreállítás szervezése
  • Üzemzavar-elhárítás gyökérok-elemzése, helyreállítás felügyelete

Elvárások:

  • Legalább 3 éves kivitelezésben és/vagy karbantartásban eltöltött gyakorlat
  • Területileg kiterjedt gépészeti rendszerek terén szerzett jártasság
  • Technikusi oklevél
  • Számítógépes ismeretek (MS Office)
  • “B” kategóriás jogosítvány megléte
  • Előny: kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Előny: korlátozás nélküli felelős műszaki vezetői jogosultság megléte épületgépészeti rendszerekre
  • Előny: üzemmérnöki végzettség

Képességek:

  • Önálló, precíz és módszeres munkavégzés
  • Gyakorlati készség, szerelésben szerzett tapasztalat
  • Proaktív, gyakorlatias hozzáállás
  • Több kisebb projekt önálló irányítása
  • Dinamikus személyiség
  • Dokumentációs fegyelem és szabálykövetés
  • Csapatjátékos

Amit mi kínálunk:

  • Változatos és izgalmas feladatok
  • Hosszú távú együttműködés, közös fejlődés
  • Barátságos hangulat, egy lendületes dinamikusan fejlődő csapat
  • Előrelépési lehetőség

Kérjük itt csatolja önéletrajzát (kötelező, PDF vagy DOC(X), maximum 16 MB).