Kedves jelentkező!

A DreamStops Kft. budapesti irodájába  keresünk elhivatott, akár pályakezdő, akár nagyobb tapasztalattal rendelkező Mérnök Üzletkötőket.

Szeretne egy fiatalos, dinamikusan fejlődő csapat tagja lenni, ahol minden esélye meglehet a szakmai fejlődésre? Szeretne a jövő részese lenni?

Szeretne a része lenni a mindennapjainkat megkönnyítő technológiai újításokkal foglalkozó startup cégnek?

Főbb feladatok, munkák:

  • Meglévő partnerkapcsolatok ápolása
  • A vállalat termékeinek és szolgáltatásainak értékesítése az árajánlat adástól az utókövetésig
  • Új ügyfelek akvirálása
  • Műszaki tanácsadás és megoldások kidolgozása
  • Egyéb, munkához kapcsolódó adminisztráció elvégzése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Műszaki végzettség
  • Üzletkötői tapasztalat
  • Angol vagy német nyelvtudás előnyt jelent
  • Magabiztos fellépés, jó kommunikációs képesség
  • Ms Office ismeret
  • “B” kategóriás jogosítvány

Amit mi kínálunk:

  • Változatos és izgalmas feladatok
  • Hosszú távú együttműködés, közös fejlődés
  • Barátságos hangulat, egy lendületes dinamikusan fejlődő csapat
  • Előrelépési lehetőség

Kérjük itt csatolja önéletrajzát (kötelező, PDF vagy DOC(X), maximum 16 MB).