Kedves jelentkező!

A DreamStops Kft. Budapesti irodájába  keresünk elhivatott, akár pályakezdő, akár nagyobb tapasztalattal rendelkező Web fejlesztőt.

Szeretne egy fiatalos, dinamikusan fejlődő csapat tagja lenni, ahol minden esélye meglehet a szakmai fejlődésre? Szeretne a jövő részese lenni?

Szeretne a része lenni a mindennapjainkat megkönnyítő technológiai újításokkal foglalkozó startup cégnek?

Főbb feladatok, munkák:

  • A vállalat különböző területein működő, üzleti folyamatokat szabályozó saját fejlesztésű programok karbantartása, szükség esetén új programok fejlesztése csapatban és önállóan egyaránt
  • Napi kapcsolattartás a felhasználókkal, oktatások megtartása
  • Fejlesztési projektben történő aktív részvétel
  • SAP támogatás, VOC-k kezelése, továbbítása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Magabiztos SQL ismeret, gyakorlat
  • PHP vagy Delphi programnyelv átfogó ismerete
  • WordPress ismerete
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • SAP ismeretek

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, fejlesztés
  • Programozó, fejlesztő

Amit mi kínálunk:

  • Változatos és izgalmas feladatok
  • Hosszú távú együttműködés, közös fejlődés
  • Barátságos hangulat, egy lendületes dinamikusan fejlődő csapat
  • Előrelépési lehetőség

Kérjük itt csatolja önéletrajzát (kötelező, PDF vagy DOC(X), maximum 16 MB).